News
O PROJEKTE

Architektonicky zaujímavo riešený pavlačový bytový dom ÁTRIUM sa nachádza v širšom centre Martina na Ulici Ambra Pietra č.10645/17,19. Ponúka 83 bytov od 2- po 4-izbové v strednej a vyššej kategórii. Podlahovým usporiadaním vytvárajú vo vnútri domu otvorené "zelené" átrium na úrovni 1. posch. slúžiace na oddych a relax vlastníkom bytov a nájomníkom. Komfort zaručujú aj vnútorné (uzavreté) garáže na prízemí alebo parkovacie miesta pri objekte. Vďaka netradičnému riešeniu a výbornej polohe je objekt zaujímavý nielen na bývanie, ale aj ako vhodná investícia. Súčasťou objektu je aj 9 nebytových priestorov na prízemí domu, ktorých vlastníci určujú účel prevádzok.

Bytový dom bol ukončený a skolaudovaný v novembri 2009. V januári 2010 boli byty, nebytové priestory a garáže zapísané na LV č. 6774 Katastrálnym úradom Žilina Správou katastra v Martine.

Autorom projektu je architektonický ateliér PROART, s.r.o., z Levíc zastúpený Ing. Zsoltym Pappom a Ing. arch. Alicou Tichou.

 

...........................................................................................................................................